Kolejny rok akademicki za nami …
Uroczystość zakończenia roku akademickiego 2025/2026 dla słuchaczy UTW w Krokowej odbyła się tym razem 5 czerwca w świetlicy w Sławoszynie.


Spotkanie przy kawie, owocach i słodkościach rozpoczęła swoim występem grupa teatralno – kabaretowa MADAMY, z dużą dozą humoru przedstawiając wybory Miss Seniorek. Ku uciesze kandydatek, komisji oraz przyjaznej publiczności wszystkie kandydatki otrzymały tytuł Miss i owacje rozbawionych widzów.





Po programie Panie: Prezes Dorota Morawska, oraz Wiceprezes Urszula Marszall wzięły sprawy w swoje ręce i rozpoczęły część oficjalną spotkania.
Podsumowując intensywny miniony rok, Panie serdecznie podziękowały za pracę na rzecz społeczności seniorów najbardziej aktywnym członkom Stowarzyszenia.

Nie zabrakło także wyrazów wdzięczności dla zaproszonych gości – pana Starosty Puckiego, Jarosława Białka oraz Sekretarza Powiatu, Andrzeja Rożka. Starostwo w Pucku od lat pozytywnie ocenia projekty SUTW w Krokowej i przekazuje środki finansowe na działalność seniorów.



Słowa wdzięczności popłynęły również do wykładowców oraz prowadzącej zajęcia plastyczne, Danusi, która wraz ze swoimi malarkami przygotowała kolejną wspaniałą wystawę prac plastycznych. Wszyscy mogli podziwiać prace rozwijających swój talent artystek.




Wszyscy słuchacze Uniwersytetu w tym uroczystym dniu otrzymali okolicznościowe dyplomy ukończenia kolejnego roku akademickiego oraz pamiątkowe kubki.
Ostatnie spotkanie minęło w miłej i serdecznej atmosferze, która na pewno sprawi, że z ochotą i nową energią wszyscy wrócą po wakacjach do kolejnych zadań, wyzwań i przyjemności.
DO ZOBACZENIA!
PRZYJEMNYCH BEZTROSKICH WAKACJI!


